Kuvia koirista vuosien varrelta. Lisää kuvia ja videoita kennelin arjesta on facebookissa Puistokujan kennel-sivuilla ja instagrammissa puistokujan_kennel
Uusimmat kommentit
25.10 | 14:03
Hei Satu, Jimboa ja muita kennelin koiria voi tulla tapaamaan esimerkiksi Mustikkamaan koirapuistoon, jossa ulkoilemme usein. Lähetä vain sähköpostia kennelin osoitteeseen, niin voimme sopia ajan.
24.10 | 19:08
Hei . Saako teille koska tulla katsomaan koiria ! Ja mä haluaisin nähdä jimbon
12.06 | 19:47
Hei Leena, Janea on käytetty hypokoirana, joten sen riistaviettiä ei ole mitenkään vahvistettu. Jane ei juurikaan reagoi metsän eläimiin tai lintuihin, joita lenkeillä tulee vastaan.
11.06 | 14:32
Hei,Perheeseemme oltaisiin etsimässä ruskeaa labbikseksen urospentua. Olisimme kiinnostuneita tästä sinulle syntyvästä yhdistelmästä. Kysyisin onko tällä nartullasi riistaviettiä?